Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów.

PIAZAITALIA
OVS
UNITED COLORS OF BENETTON

 

Informacje o outlecie Weldoro

 

Przedstawiamy podstawowe informacje o naszych asortymencie i możliwościach wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z atutami współpracy z naszą hurtownią outletową.

Możliwość kontroli towaru przed zakupem
Przed złożeniem zamówienia istnieje możliwość kontroli towaru i zobaczenia go osobiście w siedzibie naszej firmy. Można również przyjrzeć się produktom zdalnie. Przygotowujemy zdjęcia wybranych produktów i wysyłamy je za pomocą aplikacji WhatsApp. Jeżeli stworzony przez nas pakiet ubrań nie spełnia oczekiwań, dajemy możliwość stworzenia własnej kompozycji. W tym przypadku zestaw wyceniany jest indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy rad w wyborze odzieży outletowej.
Darmowa wysyłka
Wszystkim Klientom zapewniamy darmową wysyłkę odzieży outletowej. Towar wysyłany jest w ciągu 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty lub złożeniu zamówienia z opcją „za pobraniem”. Czas dostawy to 1-2 dni roboczych na terenie Polski i 5-7 dni roboczych w przypadku innych krajów europejskich. Każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość zamówienia. Towar można także odebrać osobiście w siedzibie hurtowni w Bielsku-Białej.
Pakiety i sposób zakupu
Hurtownia odzieży Weldoro Textile oferuje markową odzież firm:

  • PIAZZA ITALIA
  • OVS  
  • BENETTON

Oferujemy asortyment wiosenny, letni, jesienny i zimowy z podziałem na odzież damską, męską i dziecięcą. Odzież sprzedawana jest na sztuki lub kilogramy, w zależności od preferencji klienta. Najmniejszy pakiet z outletu odzieżowego składa się z 50 produktów. Paczki komponujemy z produktów w danych kategoriach cenowych i udostępniamy do każdego listę pakunkową. Poza pakietem można zdalnie wybrać asortyment. Nasi współpracownicy wysyłają zdjęcia i każde ubranie wyceniane jest indywidualnie. Pakiety: Pakiet I – PAKIET MIESZANY WELDORO – mix odzieży skomponowany według konkretnej listy pakunkowej, dostępnej na życzenie klienta, lub na stroonie pakietu w naszej ofercie online. Pakiet II – PAKIET PRODUKTÓW POWTARZALNYCH – złożony z produktów powtarzalnych np. tylko spodnie, tylko koszulki, tylko akcesoria – pakiet wyceniany na podstawie produktów Wszystkie pakiety przygotowywane są z należytą starannością, w sposób przemyślany i zawsze zgodnie z zamówieniem klienta.

Kontakt
Weldoro Textile s. c. ul. Kwiatkowskiego 22 43-365 Wilkowice tel: +48 722 204 030 e-mail: info@weldoro.com   oddział Bochnia ul. Kazimierza Wielkiego 55 32-700 Bochnia