Informacje

Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów

Informacje o hurtowni outlet Weldoro

Przedstawiamy podstawowe informacje o naszych asortymencie i możliwościach wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z atutami współpracy z naszą hurtownią outletową.

Możliwość kontroli towaru przed zakupem

Przed złożeniem zamówienia istnieje możliwość kontroli towaru i zobaczenia go osobiście w siedzibie naszej firmy. Można również przyjrzeć się produktom zdalnie. Przygotowujemy zdjęcia wybranych produktów i wysyłamy je za pomocą aplikacji WhatsApp. Zamówienie niestandardowe wyceniane są indywidualnie. W tym przypadku zestaw wyceniany jest indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy rad w wyborze odzieży outletowej.

Pakiety i sposób zakupu

Hurtownia odzieży Weldoro Textile oferuje markową odzież. Oferujemy asortyment wiosenny, letni, jesienny i zimowy z podziałem na odzież damską, męską i dziecięcą. Odzież sprzedawana jest na sztuki lub kilogramy w pakietach dostępnych w różnych wariantach na naszej stronie.

Ekspresowa wysyłka

 Wszystkim Klientom zapewniamy ekspresową wysyłkę odzieży outletowej. Towar wysyłany jest w ciągu 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty lub złożeniu zamówienia z opcją „za pobraniem”. Czas dostawy to 1-2 dni roboczych na terenie Polski i 5-7 dni roboczych w przypadku innych krajów europejskich. Każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość zamówienia. Towar można także odebrać osobiście w siedzibie hurtowni w Hurko (obok Przemyśla).

Kontakt

Weldoro Textile s. c. ul. Hurko 100a 37-731 Hurko k. Przemyśla tel: +48 722 204 030, +48 722 305 050 e-mail: info@weldoro.com

Hurtownia odzieży outletowej

Prowadzimy hurtownię odzieży outletowej. Na nasz asortyment składają się produkty outletowe, czyli zwroty Klientów, końcówki kolekcji, nadmiarowe ilości, sample, czyli wzory przedprodukcyjne. Zwroty Klientów cechują się drobnymi śladami użytkowania, defektami (zacięty suwak, brak guzika i inne łatwe do naprawienia). Końcówki kolekcji i sample są produktami nowymi, nieużywanymi. Hurtownia odzieży outletowej w sprzedaży ma ubrania wyłącznie najlepszej jakości. Końcówki kolekcji, które wystawiamy na sprzedaż są modnymi i markowymi ubraniami na rynku.
W naszej hurtowni outletowej zapewniamy profesjonalizm w każdym calu i konkurencyjne ceny. Klient zawsze jest u nas na pierwszym miejscu, dlatego dbamy, aby został z nami na dłużej. Wszystkich, których interesuje zakup markowych ubrań dla dorosłych oraz współpraca z hurtownią odzieży dziecięcej, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jakość towaru oraz korzystna cena są naszymi priorytetami.

Co nas wyróżnia na rynku?

Każdy Klient ma nieograniczoną możliwość oglądania towaru przed zamówieniem. Co tydzień zapewniamy dostawę nowego asortymentu. Dokładamy wszelakich starań, aby kolekcje w naszej hurtowni odzieży outletowej były zróżnicowane. Wszystkie zamówienia realizujemy ekspresowo, najczęściej w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością doradzimy każdej osobie zaczynającej sprzedaż odzieży outletowej. Zapewniamy miłą atmosferę! Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszym asortymentem.

Najwyższa jakość odzieży w outlecie

Stale dbamy o różnorodność naszego asortymentu i jego jakość. Poziom naszych towarów jest doceniany przez stałych kontrahentów w kraju i za granicą. Klienci mają możliwość kontrolowania jakości odzieży outletowej nawet w trakcie załadunku. Podstawowym celem naszej hurtowni outletowej jest budowanie zaufania oraz zadowolenie Klienta. Sprowadzamy wyłącznie odzież outletową najwyższej jakości, pozyskiwaną jedynie ze sprawdzonych źródeł. Jako importer odzieży outletowej działamy od wielu lat, a zdobyte doświadczenie przekłada się na satysfakcję naszych odbiorców.

Outlet odzieży dziecięcej

Znaczną część oferowanego przez nas asortymentu stanowi outlet odzieży dziecięcej. Nie dzieje się tak bez przyczyny. Mamy świadomość, że zapotrzebowanie na trwałe, wygodne, modne oraz tanie ubrania dla najmłodszych jest ogromna. Dzieje się tak z dwóch głównych powodów. Pierwszym z nich jest fakt, że maluchy błyskawicznie wyrastają ze swoich sukienek, spodenek, koszulek i innych części garderoby. Osobną kwestią jest to, że dzieciaki z reguły zwracają niewielką uwagę na ubrania podczas szalonej zabawy, co skutkuje dużym zużyciem odzieży i koniecznością jej częstej wymiany. Aby nie narażać się na wysokie koszty, rodzice poszukują ubranek w dobrych cenach, które nie zrujnują domowego budżetu. My je zapewniamy! Tak więc decydując się na współpracę z naszą hurtownią odzieży dziecięcej, możesz mieć pewność, że kupujesz wysokiej jakości towar outletowy, który Twoi klienci pokochają, nie wspominając już o maluchach, które będą go nosić. Postaw na doskonałe ubrania dziecięce w najlepszej na rynku cenie!