fbpx

Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów.

PIAZAITALIA
OVS
UNITED COLORS OF BENETTON

 

Możliwość kontroli towaru przed zakupem
Przed dokonaniem zakupu istnieje możliwość zobaczenia osobiście przygotowanych pakietów w naszej siedzibie lub część pakietu zdalnie – na zdjęciach przesłanych przez aplikację WhatsApp. W przypadku, gdy dany pakiet nie będzie w pełni satysfakcjonujący, dajemy możliwość stworzenia przez Państwa własnej kompozycji – w tym przypadku jednak, kompozycja wyceniana będzie indywidualnie na podstawie wybranego asortymentu.
Darmowa wysyłka
Dla naszych klientów, każda wysyłka na terenie Polski, o wartości powyżej 800 zł brutto jest darmowa!

Towar wysyłamy w ciągu 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty lub złożeniu zamówienia z opcją „za pobraniem”.

Czas dostawy to 1-2 dni roboczych na terenie Polski i 5-7 dni roboczych w przypadku innych krajów europejskich. Każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość zamówienia.

Towar można także odebrać osobiście w siedzibie hurtowni w Bielsku-Białej.

Pakiety i sposób zakupu
Hurtownia odzieży Weldoro Textile oferuje markową odzież firm:

  • PIAZZA ITALIA
  • OVS  
  • BENETTON

Z każdego z powyższych producentów dajemy do wyboru sezon: wiosna/lato lub jesień/zima ,z podziałem na asortyment: damski, męski i dziecięcy. Odzież sprzedawana jest na sztuki lub kilogramy, w zależności od preferencji klienta. Najmniejszy pakiet składa się z 50 produktów. Pakiety, komponujemy z produktów w danych kategoriach cenowych i udostępniamy do każdego listę pakunkową.

Po za pakietami, istnieje możliwość wyboru towaru za pomocą zdalnego zamówienia, z pomocą naszej obsługi klienta wysyłającej zdjęcia – zamówienie jest wtedy wyceniane indywidualnie na podstawie wybranych produktów.

Pakiety:

Pakiet I – PAKIET MIESZANY WELDORO – mix odzieży skomponowany według konkretnej listy pakunkowej, dostępnej na życzenie klienta, lub na stroonie pakietu w naszej ofercie online.

Pakiet II – PAKIET PRODUKTÓW POWTARZALNYCH – złożony z produktów powtarzalnych np. tylko spodnie, tylko koszulki, tylko akcesoria – pakiet wyceniany na podstawie produktów

Wszystkie pakiety przygotowywane są z należytą starannością, w sposób przemyślany i zawsze zgodnie z zamówieniem klienta.

Kontakt
Weldoro Textile s. c.

ul. Kwiatkowskiego 22

43-365 Wilkowice

tel: +48 722 204 030

e-mail: info@weldoro.com

 

oddział Bochnia

ul. Kazimierza Wielkiego 55

32-700 Bochnia